Ako nastaviť Suntek...
 
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Ako nastaviť Suntek fotopascu ?

163 Príspevky
37 Užívatelia
18 Likes
7,728 Zobrazenia
(@ado)
Príspevky: 1
Nový člen
 

Zdravím 

Vedel by mi niekto pomôcť ? Kúpil som si fotopascu Suntek HT 001 bez MMS a posielanie Emailov. Robím všetko podľa návodu v príbalovom letáku, len akosi sa jej nechce uložiť informácie, ktoré tam vložím. Respektíve ja ich uložím aj ich vložím na kartu ale fotopasca to neberie stále mi píše dátum 1.1.2020aj ked mám nastavený dnešný. Meno aj heslo fotopasce tie nerešpektuje. Skúšal som už aj vymeniť SD Kartu ale nepomohlo to. 
Za skorú odpoveď ďakujem 

 
Publikované : 04/09/2021 7:35 am
(@slavozv)
Príspevky: 3
Nový člen
 

ahojte, prisla mi nova HC 801 lte, v programe mms config nastavim vsetko podla navodu, ulozim parameter.dat na sd kartu, vlozim do fotopasce, ale problem je ze po zapnuti FP do test modu nevidim ulozene cislo na posielanie mms, mms mam zapnute (skusam aj s kartou od Orange, aj Telecom -ochrana PIN-off), ked fotopascu prezvonim s obidvomi kartami mi zvoni, rovnako aj ked na ne poslem sms *520* pride mi vzdy odpoved, ked poslem *505* pocujem ze FP urobi foto a nasledne video (lebo taj nastavena), ale kedze v nastaveniach nevidim cislo na posielanie mms tak mi nic nepride. Ako pisem vyssie skusal som karty obidvoch operatorov, vzdy som mal zmenene nastavenie operatora (vyber z menu pri volbe AUTO) podla toho ktoru kartu som skusal, ale nerozumiem preco mi nechce ulozit cisla na komunikaciu FP, alebo vie niekto poradit kde by mohol byt problem????????

 
Publikované : 18/09/2021 3:14 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@slavozv Cavees .. 

Nemam velke skusenosti s 4G fotopascami , ale mam jednu HC-900Pro a tam som nenastavoval vobec cez MMSconfig nic. Stiahol som aplikaciu SuntekCam a funguje to perfektne .. Aplikacia mi rovno na smartfone zobrazuje upozornenia o pohybe pred fotopascu , tak sa da rovno preklikat na Live video ale pozriet neskor zo zaznamu co tam bolo ... Podla mna by si mal skusit tiez tu aplikaciu .. Ak budem mat niekedy cas mozem poskusat aj to MMSConfig .. 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 08/10/2021 9:06 pm
(@mirorastislav)
Príspevky: 10
Aktívny člen
 

@apiszdravím,

tak som sa po dlhom čase pokúsil nastaviť posielanie cez e mail a ako si písal ,za celý dnešok (FP je doma vo vedl.izbe) mi prišla len jediná fotka.

FP sa dá prezvoniť ,info na 520 funguje ale na 505 nič alebo "fail sending".Myslíš teda ,že je to tým FW? a máš pravdu od ROY je to na prd..

🙂

 
Publikované : 26/11/2021 2:39 pm
(@edolelkes)
Príspevky: 5
Aktívny člen
 

Zdravím, vedeli by ste sa mi pozrieť na priložený log file. 9.12.2021 som nastavoval Suntek HC900 ale niečo mám asi zle nastavené, lebo emaily neprechádzajú. Ďakujem pekne.

Edmund Lelkes

 
Publikované : 09/12/2021 1:24 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@edolelkes a kde si posielal ten TXT log file ?

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 19/12/2021 1:15 pm
Václav Duchaj
(@vasekddd)
Príspevky: 1
Nový člen
 

Dobrý večer, mám HC-810M. datovou kartu od O2 s větším limitem dat. Přiznám se že již více jak dvě hodiny se snažím vše propojit. 

SIM  prozvonit jde Ale vše ostatní nejde. už nevím jak dále. 

Děkuji za pomoc. 

 
Publikované : 19/12/2021 7:22 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@vasekddd  tak treba postupovat podla navodu ... Mate českeho operatora ? poslite mi ten Parameter.dat na email ... 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 22/12/2021 9:42 pm
(@ferdo)
Príspevky: 1
Nový člen
 

@mirorastislav ahoj.ja so si ju objednal z Aliexpres.všetko mám nastavené,len neviem nastaviť operátora a t.č. kde mi má posielať mms.

poradíš mi?

 
Publikované : 13/04/2022 5:45 pm
(@slavo)
Príspevky: 1
Nový člen
 

Zdravím, mám 2 fotopasce z Číny suntek HC 300M. Sim karty od orange. Obe fotia a odosielajú MMS super, ale bez prestávky. Každú minútu fotia a odosielajú. 24 hodín vkuse. Nastavoval som cez priložené cd a aj cez rôzne iné nastavenia dostupné na nete. Poraďte čo by pomohlo. Nastavovanie som robil s vloženou sd kartou vo fotopasci, ktorá bola prepojená káblom do pc. Vďaka za pomoc

 
Publikované : 15/05/2022 11:36 am
(@pebe)
Príspevky: 3
Nový člen
 

ahojte,

 

dostal som tuto fotopascu ako darcek, tak sa ju pokusam zhodnotit pouzivanim

avsak

prvy problem je ze pri vlozeni SD karty mi pise hlasenie "chyba karty" na modrom pozadi, karta je kupena nova, 68G, zformatovana.

pascu som nastavil aj manualne aj cez PC ale nic mi proste nefunguje

prosim kto je z bratislavy, pridem a za odmenu nech mi to spojazdni lebo uz mam nervy..

najde sa niekto ochotny?

dakujem

 

peto

 
Publikované : 04/08/2022 1:59 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@pebe

Aky model fotopasce to je ? 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 04/08/2022 8:04 pm
(@pebe)
Príspevky: 3
Nový člen
 

dobry den ,

je to suntekHC810M 2G,

 uz som ju nejako spojazdnil , len mi posiela foto non stop...dakujem

 
Publikované : 08/08/2022 6:24 am
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

Neviem čo sa stalo ale aj moje fotopasce 900M sa asi zbláznili od tepla lebo senzor pohybu mám  nastavené na nízky a od včera mi začali posielať do dnešného rána každých 5až 8 minút fotografie a obidve ako keby sa zbláznili. Dnes ráno som ich bol vypnúť a nanovo zapnúť neviem čo sa stalo zatiaľ je všetko dobre uvidím čo bude cez deň keď bude teplo. 

 
Publikované : 08/08/2022 7:42 am
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@niglabi noo niekedy to zblbne 🙂 ale teplo by vadit nemalo , aspon my nemame taky problem , zatial 🙂

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 08/08/2022 11:35 am
Stránka 7 / 11
Zdieľať:
Zdieľať na