Ako nastaviť Suntek...

Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Ako nastaviť Suntek fotopascu ?

Stránka 7 / 7
(@slavozv)
Nový člen

ahojte, prisla mi nova HC 801 lte, v programe mms config nastavim vsetko podla navodu, ulozim parameter.dat na sd kartu, vlozim do fotopasce, ale problem je ze po zapnuti FP do test modu nevidim ulozene cislo na posielanie mms, mms mam zapnute (skusam aj s kartou od Orange, aj Telecom -ochrana PIN-off), ked fotopascu prezvonim s obidvomi kartami mi zvoni, rovnako aj ked na ne poslem sms *520* pride mi vzdy odpoved, ked poslem *505* pocujem ze FP urobi foto a nasledne video (lebo taj nastavena), ale kedze v nastaveniach nevidim cislo na posielanie mms tak mi nic nepride. Ako pisem vyssie skusal som karty obidvoch operatorov, vzdy som mal zmenene nastavenie operatora (vyber z menu pri volbe AUTO) podla toho ktoru kartu som skusal, ale nerozumiem preco mi nechce ulozit cisla na komunikaciu FP, alebo vie niekto poradit kde by mohol byt problem????????

OdpovedaťCitácia
Publikované : 18/09/2021 3:14 pm
Ľubomír Novák
(@makarask)
Vážený člen

@slavozv Cavees .. 

Nemam velke skusenosti s 4G fotopascami , ale mam jednu HC-900Pro a tam som nenastavoval vobec cez MMSconfig nic. Stiahol som aplikaciu SuntekCam a funguje to perfektne .. Aplikacia mi rovno na smartfone zobrazuje upozornenia o pohybe pred fotopascu , tak sa da rovno preklikat na Live video ale pozriet neskor zo zaznamu co tam bolo ... Podla mna by si mal skusit tiez tu aplikaciu .. Ak budem mat niekedy cas mozem poskusat aj to MMSConfig .. 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Nikon AF-S 300mm F/4D , Tamron 70-200mm F/2.8 G2

OdpovedaťCitácia
Topic starter Publikované : 08/10/2021 9:06 pm
Stránka 7 / 7
Zdieľať:
Zdieľať na