Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Suntek hc-550m

23 Príspevky
3 Užívatelia
1 Likes
995 Zobrazenia
(@sosonik)
Príspevky: 8
Aktívny člen
Topic starter
 

Dobry den,mam taky problem.Mam suntek hc-550m neposiela mi MMs,,,respektive ked to odfotim manualne cez tlačidlo na fotopasci,tak odošle bez problemov,ale ked nastavim čas cez PIR,tak sfoti,ale neodošle.

 

Táto téma bola upravená pred 3 roky užívateľom admin
 
Publikované : 03/02/2021 6:08 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 
Publikoval: @sosonik

Dobry den,mam taky problem.Mam suntek hc-550m neposiela mi MMs,,,respektive ked to odfotim manualne cez tlačidlo na fotopasci,tak odošle bez problemov,ale ked nastavim čas cez PIR,tak sfoti,ale neodošle.

 

Zdravím .. pošlite mi do maila info@lubomirnovak.com z SD karty Error.log taky textový súbor a Parameter.dat .. Skúšali ste odoslať SMS v tvare *500*  na fotopascu ? príde mms normálne ? treba poslať aj SMS *530* to by malo zapnúť PIR senzor .. 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 03/02/2021 7:05 pm
(@sosonik)
Príspevky: 8
Aktívny člen
Topic starter
 

Skušal som no nereaguje...Poslal som vam tie veci...

 
Publikované : 03/02/2021 7:42 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@sosonik som pozeral na to .. Skus nastavit podla obrazku manualne MMS-ky .. Či náhodou nieje problém v Automatických nastaveniach 🙂   Tieto nastavenia su pre T-com , Telekom ..

Podľa logu to vyzerá že to funguje .. Skúšal si SIM kartu založiť do telefónu a odoslať MMS ? Či na tvojom programe odosielanie MMS je funkčné ...

telecom mms

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 03/02/2021 9:11 pm
(@sosonik)
Príspevky: 8
Aktívny člen
Topic starter
 

Ona ešte včera  fungovala dobre,len prestala posielať na mail,tak som na novo nainštaloval parameter a  od vtedy neposiela ani na mobil.Parameter je ten istý,preto tomu nerozumiem.Možno sa niečo pokazilo v pasci.

 

 
Publikované : 03/02/2021 9:33 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@sosonik

urcite sa vo fotopasci nič nepokazilo , tam nemá čo .. buď nieje kredit na SIM karte alebo niečo sa stalo s pausalom. Odosielanie funguje duplicitne jak na telefonne cislo tak na email .. stále je to MMS-ka odoslaná cez MMS-bránu , je nemožné aby prišla MMS-ka na telefón a na email nie.. Môže sa stať že nefunguje dobre Telecom MMS brána .. Keď som mal ja nastavené fotopasce na mms tak občas mi neprišla MMS alebo prisla o 3 dni neskôr. Najlepšie je používať datovú SIM kartu tam to ide stále rýchlo a spoľahlivo ... 

 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 03/02/2021 9:44 pm
(@sosonik)
Príspevky: 8
Aktívny člen
Topic starter
 

Kartu mam s neomezdenymi mms. A na mail mi to neposielalo preto, lebo namiesto koncovky sk som mal len s to k sa akosi stratilo preto nebola kompletná mailova adresa.Zaujimave je že keď odfotim manuálne stlačením tlačidla na pasci, tak všetko krásne odošle. Toto nechápem. 

 
Publikované : 03/02/2021 9:57 pm
(@sosonik)
Príspevky: 8
Aktívny člen
Topic starter
 

Zdravím,tak som zistil že mi blbne server sám od seba mi mení nastavenia ,jazyk, čas,aj iné. Jediná pomoc je nainštaloval nový server.Neviete mi poradiť kde by sa dal stiahnuť nový server?Ďakujem 

 

 
Publikované : 05/02/2021 12:54 pm
(@sosonik)
Príspevky: 8
Aktívny člen
Topic starter
 

Nie server,ale softvér zle som pisal)

 
Publikované : 05/02/2021 12:57 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@sosonik skúste napísať email na obchod@fotopascesuntek.sk /www.fotopascesuntek.sk  a požiadajte ich o zaslanie aktualného firmware pre Váš model fotopasce ...  

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 05/02/2021 3:15 pm
(@sosonik)
Príspevky: 8
Aktívny člen
Topic starter
 

Volal som im chcu ,aby som im poslal fotopascu..Stiagnutie firewalu a naištelovania zaberie asi 5min,len keby som vedel odkial ho stahnut...Myslel som či nepoznaš stranku kde sa to da stiahnut...

 
Publikované : 05/02/2021 4:46 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@sosonik cavees neviem kde by sa dal stiahnut volne tento firmware .. 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 05/02/2021 5:55 pm
(@sosonik)
Príspevky: 8
Aktívny člen
Topic starter
 

Ok. 

 
Publikované : 05/02/2021 6:04 pm
(@timur)
Príspevky: 5
Aktívny člen
 

Zdravím, mám fotopascu Suntek HC 550m. Dátovú kartu od 4ky. Fotopasca prestala posielat fotky na mail. Dal som ju do výrobných nastavení a nastavil smtp odosielanie podľa tu zverejneného návodu. Zavolal som fotopasci - zvoní. Poslal som *520* - poslala údaje "SPACE" a "BATTERY". Poslal som *500* - a nič. Sim karta nemá pin. Fotopasca fotky robí aj videá len foto nepošle.

 
Publikované : 28/02/2021 12:23 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@timur Zdravím .. pošlite mi do maila info@lubomirnovak.com z SD karty Error.log -textový súbor a Parameter.dat .. pozriem ako to mate nastavene ...

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 28/02/2021 1:44 pm
Stránka 1 / 2
Zdieľať:
Zdieľať na