Ako nastaviť Suntek...
 
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Ako nastaviť Suntek fotopascu ?

163 Príspevky
37 Užívatelia
18 Likes
7,745 Zobrazenia
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@pebe ake tam mate baterie ? uz minule to niekto riesil , az nakoniec musel prepalit firmware original od Sunteku lebo mal nejaku cinsku inu variantu a uz nepamatam ako to nakoniec dopadlo .. Kde bola kupovana fotopasca ? Lebo Suntek vela krat nie je Suntek ale cinska kopia cinskej fotopasce ... 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 08/08/2022 11:38 am
(@pebe)
Príspevky: 3
Nový člen
 

@makarask 

kupovana bola cez:

https://www.lemes.sk/fotopasce/fotopasca-suntek-hc-810m-2g/

 

 
Publikované : 08/08/2022 3:47 pm
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 
Publikoval: @makarask

@niglabi noo niekedy to zblbne 🙂 ale teplo by vadit nemalo , aspon my nemame taky problem , zatial 🙂

@pan Novák dnes sme riešili podobné posielanie videí na fotopasci 900Pro. Kamarát kúpil pred rokom túto fotopascu ale používal ju maximálne mesiac od vtedy ležala v krabici na poličke tak sme ju dnes spojazdnili založili sme batérie sim kartu pamäťovku stiahli aplikaciu Suntek cam všetko nastavili signál na 4. Snímač  pohybu stredný. Ale je taký problém ako aj na mojich hc 900M (moje po nastavení teraz všetko ôk) posiela videá každé 2 až 5 minút keď nastavíme senzor na nízky tak napr. auto zaznamená ale dieťa alebo psa nezaznamená. Dal som aj výrobné nastavenie aj nastavil na senzor vysoký alebo stredný stále dokola,posiela videá alebo fotografie ako nastavimŽiadne časovače sú nenastavené. Neviete náhodou či by to nemohol byť vadný ten senzor pohybu? Pred tým ze to mal nastavené na stredné a poslalo video len na pohyb. Skúsil som aj taký reset pri zapnuté Fotopasci odpojiť batérie a pri prvom zapnutí pripojiť to isté. 

 
Publikované : 10/08/2022 5:47 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@niglabi my sme mali problem len vtedy ak boli nabite baterie .. klasicka olovena 12V ma po nabiti aj 13.7V a vtedy boli prebudene tie  snimace a posielali fotopasce stale fotky a videa .. Nakoniec sme na napajaci kabel zapojili obycajne umernovacie diody 4ks - 2 v jednom smere a 2 v druhom smere kvôli ubytku napatia .. na jednej diode okolo 0.6V tak ak je nabita bateria na 100% tak napatie mame nieco okolo 11V a vtedy to funguje ako ma .. Po pripojeni novej baterie sa mi stalo ze tie pohybove senzory aj odisli .. na fotopasci je napisane MAX 12V ... Potom dalsia vec bolo to iste aj pri novych tuzkovych bateriach , sa to niekedy tak spravalo .. pri nabijacich nie kedze tie maju nizsie napatie .. 🙂 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 10/08/2022 6:18 pm
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

@makarask Ďakujem za skorú odpoveď a som ich odmeral tie batérie sú varta červeno modré spolu majú 12.7V. Doma mám aj12.V bateriu tú používam na moje fotopasce na výmenu keď sa niektorý akumulátor vybije ten má12.4V. Akurát som tie akumulátory  dobijal obidva tak možno zato mali vysie napätie blbol ten senzor na mojich ale teraz dobre zatiaľ . Dal by som aj na moje tie diódy usmerňovanie ale neviem aké kúpiť a ako v smere nejaký náčrt na plus a na mínus bol by som vám vďačný ak by ste mi to vedel poslať. 

 

 

 

 
Publikované : 10/08/2022 7:32 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@niglabi tak to bude tym ze ste nabili baterie 🙂 hehe posielam schemu .. Diody lubovolne ale tie P1000M maju 

dobry ubytok napatia a aj sa dobre pracuje s tak velkymi diodami 🙂

diody

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 10/08/2022 7:45 pm
Ján Bucko reacted
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

@makarask Ďakujem veľmi pekne a prajem pekný večer. 

 
Publikované : 10/08/2022 7:47 pm
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

Tak nakoniec sme to vyriešili tak že som mal doma usmernovac niekedy som ho používal v aute 12V na 8V a sme ho napojili na akumulátor batérie sme vybrali. Nastavené na stred pohyb zatiaľ ok. 

 
Publikované : 12/08/2022 5:04 am
(@jimmy)
Príspevky: 2
Nový člen
 

Zdravim  viete mi poradiť z nastavenim suntek810m...všetko mam nastavene ako ste pisali no na mail mi nič nechodi...už neviem čo mam skusiť.... mail vo fotopasci mam viditelny fotopasca sa prezvoniť da... aj sms mi pride keď pošlem prikaz ale mail nič....

 

 
Publikované : 04/09/2022 1:32 pm
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

@jimmy môže to blokovať aj gmail ,mal som podobnu skúsenosť musel som prejsť na seznam a teraz som znovu na gmaile a už je to v poriadku.

 
Publikované : 04/09/2022 1:40 pm
(@jimmy)
Príspevky: 2
Nový člen
 

@niglabi hmm prejsť na seznam.... neviem čo to je alebo čo tym mysliš🤷‍♂️

 
Publikované : 04/09/2022 3:25 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@jimmy google blokuje odosielanie a posledne aj prijimanie emailu ... Takze treba prejst na ine servery napriklad ako pisal Jan Bucko na seznam.cz ... 

Odosielanie skus nastavit podla https://www.wildlifeblog.eu/community/fotopasce/odosielaci-server-smtp/#post-363

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 04/09/2022 10:51 pm
Ján Bucko reacted
(@edolelkes)
Príspevky: 5
Aktívny člen
 

Pekný večer pnajem,

nastavil som FTP preens na fotopasci Suntek 900 LTE. z nejakého dôvodu preposiela len niektoré fotky. Prepošlem Vám parameter aj error log vedeli by ste sa mi na to pozrieť. Ďakujem pekne za pomoc.

 

 
Publikované : 21/09/2022 7:31 pm
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

Zdravím  ono tie fotopasce HC900  nie sú  všetky  rovnaké ! Ja mam  dve 4G jednu 2G a jednu pro a jedna4g a pro sú  kupované na SK u Suntek .A zavše  blbnú už  boli aj servírované  a nič sa  nezmenilo za mesiac  dobré a potom pomôže  len výrobné  nastavenia .Jednu 4g 900 mam  z aliexpresu a tá ide v kuse mením len akumulátor  každé tri  mesiace. Skúšal  som ich aj vymieňať  medzi sebou  meniť umiestnenie ale to nič  nepomohlo predsa je to len  Suntek čo chceme 😉 za tie peniaze. Kamarát má  spromise tretí  rok a ten len vymieňa  batérie ale  to je v inej cenovej kategórie.

 
Publikované : 22/09/2022 5:05 am
(@luk123)
Príspevky: 2
Nový člen
 

ahoj, potreboval by som poradiť. išiel som podľa návodu pri nastavovaná fotopasce suntek 900m aby mi posielala fotky na email, nakoľko mám kartu 4-ka,  ktorý nemá MMS.  Skúšal som volať na číslo a zvoní, poslal som SMS prišla mi odpoveď. Fotopasca fotí, ale neposiela fotky na email. pozeral som aj nastavenia konta na Google, ale od  mája 2022 sa nedá nastaviť  prístup menej zabezpečených aplikácii , vieš mi nejako poradiť. ? dakujem

 
Publikované : 11/02/2023 8:46 pm
Stránka 8 / 11
Zdieľať:
Zdieľať na