Fotosúťaž o fotku mesiaca apríl

V mesiaci apríl sme si pre Vás opäť pripravili fotosúťaž o WildLifeBlog.eu fotku mesiaca apríl. Fotky posielajte na dole uvedenú adresu do 1.5.2021 . Kvôli veľkému záujmu je rozdelená súťaž na kategórie.

Kategórie:

  • wildlife – vtáky
  • wildlife – cicavce

Každý účastník može poslať maximálne 3 fotografie do každej katogórie. Fotky môžu posielať do súťaže všetci, t.j. aj neregistrovaní fotografi na našej stránke ..

Vďaka sponzorom budú ocenené prvé miesta a to následovne :

  • 1.miesto v kategórii vtáky , bude z výhernej fotografie spravený fotoobraz na plátne v rozmere 60x40cm .. Túto cenu do súťaže venuje Martin Babinský photography …
  • 1.miesto v kategórii cicavce , bude odmenené nádhernými preglejkovými hodinami na stenu od slovenského výrobcu – Royal Watch .

Po uzávierke náš tím vyberie TOP 10 fotiek ktoré budú zverejnené v blogu . Všetky TOP 10 fotky budú vložené do fotogalérie TOP10 a propagované na sociálnych sieťach – Facebook a Instagram kde budete uvedený ako autor .

Do fotosúťaže budú zahrnuté aj všetky fotky ktoré sú publikované v článkoch , blogoch . Takže ak publikujete nejaké fotky v blogu neposielajte tieto fotografie ešte raz e-mailom . Tým pádom tí čo publikujú blogy majú takú výhodu v počte zaradených fotografii do fotosúťaže . Tešíme sa na Vaše fotky ….

Po prijatí e-mailu s fotkami Vám pošleme potvrdzujúci e-mail späť do max 3 dní. Máme pár takých prípadov že sa niekde e-mail stratil a fotky tým pádom nemohli byť zaradené do súťaže .. Preto zavádzame toto opatrenie t.j. od mája ….

Tým WildLifeBlog.eu


Ukážka preglejkové hodiny :


Archív:

Celkovo 1,056 zobrazení, z toho dnes 2 !

Zdieľať na

Vložiť komentár