Ako nastaviť Suntek...
 
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Ako nastaviť Suntek fotopascu ?

163 Príspevky
37 Užívatelia
18 Likes
7,482 Zobrazenia
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

@makarask  už sme zakúpili u pána s Veternej Poruby.p. K Ďakujem

 
Publikované : 26/03/2023 11:47 am
(@lacoryb)
Príspevky: 3
Nový člen
 

Pozdravujem. Môžete mi a určite nie len mne prosím nejako v skratke vysvetliť ako funguje cloudová fotopasca Suntek, napríklad HC940PRO-Li.. Je mi jasné že fotopasca musí mať dátovú SIMku , ale čo ďalej ? Cloud Suntek je zdarma alebo platený alebo len zdarma na určitú dobu ? Cloud je nejako obmedzený množstvom prenesených dát za určitú dobu alebo úložným priestorom ? A k samotnej fotopasci, viem v nej nastaviť čo má posielať do cloudu fotky alebo videá a viem nastaviť napríklad aby len posielala do cloudu malé náhľadové fotky o veľkosti 200-300kb aby som vedel šetriť dáta na simke..  Dokáže takáto fotopasca pracovať aj v 2G sieti ? Vopred vďaka za akékoľvek info, Laco.

 
Publikované : 30/04/2023 10:02 pm
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

@lacoryb  Zdravím..Ja mám 900 a 910 pro to by malo byť  rovnaké aj na 940 pro.Aplikacia Suntek CAM je zatiaľ zdarma už  mám skoro dva roky. V cloude mám množstvo  videí a fotografií. Ktoré  potrebujem  si stiahnem  do albumu v aplikácii a Ktoré  nie    sú  potrebné  vymažem  alebo  nechám v cloude mám  ich nespočetné  veľa. Všetko  sa dá  nastaviť  v aplikácii   .videá alebo  fotky ,ovládanie senzoru pohybu a výhodou je live náhľad  a keď  je niečo  zaujímavé  ťuknete na video alebo  foto a už  sa vám to  stiahne do aplikácii. A dáta potrebujete podľa  toho či budete  používať  často  live a videá. Fotopasce pro pracujú len 4G sietí.Ak som niečo  zle napísal nech ma iný opravia. Fotopasce Pro sú výborné  len nie od každého predajcu ja som sa  popalil už  raz a od vtedy kupujem len od pána Kadleca u neho je dobrý  servis zatiaľ  som ho potreboval  len raz aj keď  niečo neviete  rád poradí hociktorú hodinu.Nech sa darí

 
 
Publikované : 01/05/2023 4:30 am
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@lacoryb tak ako píše p. Bučko ( @niglabi ) je potrebny 4G signal .. jedna fotopasca spotrebuje aj 5Gb dát ked je tam pohyb a človek si sem tam pozrie nejaky LIVE nahlad alebo postahuje nejake videa .. Ale inak je to super vec ze sa da vsetko nastavovat priamo z aplikacie ...

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 03/05/2023 11:35 am
(@lacoryb)
Príspevky: 3
Nový člen
 

Áno je to všetko fajn a hrozne super LIVE video či nastavovanie.. len to má v súčasnej dobe hrozné obmedzenie ak pracuje len v 4G sieti. Veľká škoda že tam nieje aj 2G, 3G modul aby fotopasca v prípade nedostupnosti 4G sieti vedela poslať aspoň niečo nejakú malú fotku. Pokrytie 4G v lesoch je dosť obmedzené a pre mňa v dnešnej dobe nezaujímavé.. fakt škoda ! 

 
Publikované : 03/05/2023 11:52 am
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@lacoryb noo je to tak , ale to je naprieč všetkými značkami tak ... Tam kde je slabý signál treba osadiť lacnejšie fotopasce 2G a uspokojiť sa s MMS alebo emailom... Ale dnes je celkom dobré pokrytie signálom okrem nejakých dolín...

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 03/05/2023 6:49 pm
(@lacoryb)
Príspevky: 3
Nový člen
 

@makarask áno to určite to je jasné, len píšem že je to škoda že tam nedali podporu aj 2G a 3G modulu, za to by som si už priplatil pár EUR.. Sám mám niekoľko 900m a 900LTE a myslím že 940ka je o dosť lepšia kvalitou obrazu hlavne kvôli väčšiemu snímaču +väčšiemu počtu LED. No žiaľ moje miesta sú kde je dosť biedne pokrytie GSM signálom, ale ktovie časom ako bude zanikať 3G a 2G bude o to lepšie pokrytie 4G teda aspoň dúfam..

 
Publikované : 03/05/2023 7:13 pm
(@janici)
Príspevky: 2
Nový člen
 

Zdravim, fotopasca 810M mi posiela MMS ale fotky su skoro uplne cierne. Je zle umietnena? alebo v com moze byt problem?

image
 
Publikované : 05/12/2023 8:39 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@janici 

Tak ako písal Ján Bučko 

Zdravím Vás .Pravdepodobne odišiel prisvit led.Skuste dať pred objektív ruku celkom zakryť musíte počuť cvaknutie.Skúsiť zakryť a odkryť to počuť. Ak to čaká treba zapnúť v mobile fotoaparát a zamieriť na led či sa rozsvieti lebo voľným okom to nevidíte ale cez mobil fotoaparát áno. Nech sa darí. Ján Bucko 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 06/12/2023 9:00 am
Ján Bucko reacted
(@janici)
Príspevky: 2
Nový člen
 

@makarask 

Dakujem, vyskusam. Je prvy krat v terene, ked som ju nastavoval odfotila ma v tmavej miestnosti bez problemov.

image
 
Publikované : 06/12/2023 9:19 am
Ján Bucko reacted
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

@janici Zdravím .To relatko sa mohlo aj zaseknúť aj mne sa to stalo na HC900lte a som ju trochu pobuchal a od vtedy  ide skoro rok.Kazdý deň 10 -15 fotiek  .Podľa  mňa  to už pôjde keď  vás to odfotilo ten prisvit je funkčný. Nech sa darí.

 
Publikované : 06/12/2023 1:30 pm
Jan Blaho reacted
(@ipoxxx)
Príspevky: 1
Nový člen
 

Dobrý deň vedeli by ste mi poradiť s nastavením neviem si s tým dať rady čo aa týka odoslanie emailu ďakujem 

suntek HC900pro 

 
Publikované : 30/12/2023 11:26 pm
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

@ipoxx.Prvý krok je stiahnuť  aplikáciu Suntekcam. Vytvoriť účet a pridať fotopascu tam máte celý  postup v SK.Videá a fotky sa ukladajú na pamäťovú kartu a do cloudu aplikácie Oznámenie o pohybe Vám  príde do aplikácie (mobil,tablet atd)kde máte stiahnutú aplikáciu .Cez aplikáciu  nastavujete všetko. Live náhľad, fotíte aj nahrávate videá keď  vás niečo  zaujme .Len  na karte treba mať  dáta a prístup na 4g sieť .Všetko dobré do Nového roka 2024. Nech sa darí 

 
Publikované : 31/12/2023 7:20 am
Stránka 11 / 11
Zdieľať:
Zdieľať na