Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Suntek HC700M

2 Príspevky
2 Užívatelia
0 Likes
230 Zobrazenia
(@aifel129)
Príspevky: 1
Nový člen
Topic starter
 

Zdravím, chcel by som sa opýtať na možno malý či veľký problém. Mám úplne novú fotopascu SuntekHC700m. Pred pár dňami som si nastavil všetko ako ma byť a hurá s ňou do hory. Po nájdení ideálneho miesta, som ju bezpečné založil a čakal na prvé mms. Všetky mms prišli ako som si nastavil. Večer čakám na niečo zaujímavé a hneď mms, otvorím, čierna foto, za ňou ďalšia a ďalšia.... Podľa mňa všetko ako byť. Kde môže byt problém? S prisvitom? Keďže senzor zaznamená pohyb a mms príde ale len čierna foto. Vie mi s tým niekto poradiť? Vopred ďakujem 

 
Publikované : 03/05/2022 4:12 am
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@aifel129

Môžu byť len dva problemy :

1. Odišiel prísvit - kontorola vizualne - stači v noci pozrieť na LED a ak funguju tak svietia slabo cerveno ...

2. Zasekol sa IR filter , mechanicka cast ktora preklapa pred objektiv filter .. Treba vyskusat - vypnut - zapnut fotopascu .. V TEST režime zakryť rukou fotopascu a musi byt počut slabe kliknutie , po odobrati ruky tak isto ... 

Ak nič nepomaha tak treba poslať na servis alebo reklamačku ...

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 03/05/2022 10:28 am
Zdieľať:
Zdieľať na