Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Suntek 900m 2g

4 Príspevky
2 Užívatelia
2 Likes
259 Zobrazenia
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
Topic starter
 

Dnes sa mi dostala táto fotopasca do rúk.Švagor mi doniesol túto fotopascu.Slúžila mu 26 mesiacov bez poruchy na mms bola umiestnená v garáži pre pracovné stroje nacasovaná na nočné snimanie.Problém nastal ako sa vybila bateria.Pri nabití batérie sa z 0 na prvé zapnutie objaví len biela obrazovka ziedne logo(menu) len svetlá obrazovka ako keby sa vymazala pamäť.Na sd karte je parameter dát dobre.Z cd sme stiahli aj na novo ale nič to z obrazovkov neurobí stále je biela.Na druhé zapnutie obrazovka zhasne a ledka bliká.Pri pohybe senzor zaznamená fotografiu na sd kartu ale na obrazovke  fotopasce sa nedá pozrieť len v citacke kariet.Hladal som aj nejaké Fw na nové nahratie do fotopasce ale som nenašiel  keby bolo aj anglický menu nemuselo by byť v SK jazyku  ak niekto by ma usmernil kde hľadať.

 
Publikované : 05/09/2022 8:13 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@niglabi poslal som na email firmware 🙂 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 05/09/2022 9:48 pm
Ján Bucko reacted
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
Topic starter
 

Potom som neodpísal  ale fotopasca skončila svoju púť. Bola kupovaná zAliexpresu ako mi neskôr povedal švagor. 

Rád by som sa dozvedel  aké sú teraz tieto nové fotopasce  Suntek HC900M 2g s eschopu Suntekcam od pána Kadleca  nakoľko  známy chce zakúpiť tri fotopasce na monitorovanie záhrady ale má tam len 2 g signál  900lte  nepripadajú.Lebo som počul  že tieto nové  sú vraj spoľahlivejšie ja mám  2g stej staršej  várka jednu fotopascu  ale tá zavše  trucuje.Budem Vám  vďačný ak  sa niekto ozve  kto má nové HC900 m2g.

 
Publikované : 27/04/2023 1:25 am
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@niglabi Normalne funguju bez problemov ... mame starsieho datumu aj nove .. sem tam sa stane ze zacne blbnut ale staci potom prepalit firmware a zas ide .. nam vsetky skoncili skor na vlhkost - dostala sa voda do vnutra .. inak to funguje celkom spolahlivo ..

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 03/05/2023 11:32 am
Ján Bucko reacted
Zdieľať:
Zdieľať na