Ako nastaviť Suntek...
 
Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Ako nastaviť Suntek fotopascu ?

163 Príspevky
37 Užívatelia
18 Likes
7,700 Zobrazenia
(@robopb)
Príspevky: 1
Nový člen
 

Dobrý deň, vedeli by ste mi prosím poradiť s nastavením posielania fotiek na gmail z fotopasce suntek HC900M? Všetko som nastavil podľa návodu, povolil som prístup pre menej zabezpečené aplikácie na gmail a foto nie a nie poslať. Fotopasca na sms *520* pekne odpovedá ale na *500* Fail sending. Sim karta je TescoMobile 500MB za 3eur/mes. Vopred Vám Ďakujem za odpoveď.

 

 
Publikované : 27/03/2021 5:46 pm
(@edolelkes)
Príspevky: 5
Aktívny člen
 

Dobrý deň, kúpil som HC900LTE verziu. Podľa návodu som nastavil. Asi týždeň mi to fungovalo aj v noci aj cez deň (poslal cca 500 emailov) od včera však z neznámých dôvodov prestali chodiť e-maily. Na zavolanie reaguje, na SMS *520* chodia mi správy ale na *500* neposiela nič. Ani fotku ani chybovú hlášku. Skuste mi poradiť čo mám ešte vyskúšať. Ďakujem pekne.

edolelkes

 
Publikované : 03/04/2021 5:21 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@edolelkes to je tazko tak poriesit. ja by som videl problem v internete .. Neskoncila platnost nejakeho internetoveho balicku ? alebo nespotrebovali sa vsetky volne data ? tam by som videl problem ja .. alebo nejaky server zacal blokovat SMTP odosielania .. NEviem ake tam mate nastavenia ... 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 04/04/2021 1:37 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@robopb skus mi poslat nastavenia Parameter.dat a error.log na moj email info(@)lubomirnovak(.)com len vymaz tie zatvorky 🙂 a skusim sa na to pozriet ...

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 04/04/2021 1:44 pm
(@edolelkes)
Príspevky: 5
Aktívny člen
 

@makarask Dakujem pekne za ustretovost. Medzi4asom som zistil, ze sa vybili baterky. Je to inac zaujimave, lebo v e-mailoch som malstale 100% batery a zrazu bum ... vymenil som ich teraz zase funguje v poriadku. Vám ako dlho vydrzia baterky? Ja som mal nejaké longlife-ky.

 
Publikované : 04/04/2021 5:47 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@edolelkes to je tak u Sunteku .. Ukazuje 100% a potom sa vybije .. Najlepsie je pouzivat externu baterku tam potom je vydrz neskutocna .. Ale aj s obycajnymi baterkami to nieco potiahne .. V recenzii som pisal kolko vydrzali baterky priblizne .. Zalezi to od toho ci nataca videa a ake dlhe .. 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 04/04/2021 9:56 pm
(@katkam)
Príspevky: 1
Nový člen
 

Ahojte, mam takyto problem s fotopascou suntek. Mam kartu funfon, nastavila som posielanie mms. Pascu som odskusala vsetko fungovalo. Ked som prisla domov, pekne poslalo foto aj s fotkou zveri. Nasledne som skusila poslat sms na *505* a opät pekne prisla foto. Potom uz nic. Rano som skusila poslat znova *505* a uz neprislo nic. Ziadna foto. Ked volam na fotopascu pekne zvoni. Na *520* pekne reaguje. Posle sms s infom. Toto sa raz uz stalo a zistila som ze pasca bola prepnuta na rezim foto+video- tym padom neposlala mms. Je mozne aby sa pasca sama prepla do ineho modu? Tri dni uz chodim hore dole k pasci... nanovo ju nastavim, vsetko funguje. Pridem domov, posle jednu dve mms a znova nejde. Cim to moze byt? 

 
Publikované : 05/04/2021 1:53 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@katkam , nemám skúsenosti s kartou Funfon , ale MMS-ky sú stále problémové. Vo veľa prípadoch je chyba na strane operátora. Najlepšie riešenie je aktivovať si nejaký internetový balíček a zmeniť nastavenia na SMTP. Tam to funguje väčšinou na 100% a do 2-3 minút stále príde aj mail, kdežto pri MMS to tak nieje .. Keď je vyťažená sieť tak MMS-ky Vám budú chodiť aj s oneskorením 3-4 dni. Keď tak mi pošlite Parameter.dat a Error.log na mail: info(@)lubomirnovak(.)com ... Len vymažte tie úvodzovky 🙂

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 05/04/2021 2:44 pm
(@edolelkes)
Príspevky: 5
Aktívny člen
 

@makarask

Dakujem za odpoveď. Externý zdroj ako je pripojený. Mám 14V akumulátory ale neviem ako by som ich pripojil?

Vedeli by set mi v tom poradiť alebo pomôcť?

 
Publikované : 10/04/2021 5:56 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@edolelkes

Treba kupiť 12V baterku a k tomu  napájacie káble .. Zapojenie je veľmi jednoduché 😉

Prikladám linky :

Káble - https://www.fotopascesuntek.sk/produkt/napajacie-kable/

Batéria - https://www.fotopascesuntek.sk/produkt/externy-zdroj-bateria/

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 11/04/2021 11:10 am
(@zuzana)
Príspevky: 1
Nový člen
 

Dobrý deň. Otcovi som kúpila fotopascu suntek. V minulosti cez mms fungovalo posielanie fotiek. Teraz nám to cez e-mail nefunguje. Odpoveď z fotopasce po odoslani *520* na dané číslo prišla. V gmaili sme povolili prístup k menej zabezpečeným aplikáciám. Fotky robí. Viete mi prosím poradiť? 

 
Publikované : 11/04/2021 2:48 pm
(@sonyk02)
Príspevky: 2
Nový člen
 

Koupil sem fotopast HC900 LTE 4G, zkoušel někdo posílat video na email jestli mu chodí?
Fotky mi posílá na email, to jsem rozchodil, ale když zkouším video tak to se mi nedaří pořád aby poslalo. Měl by někdo nějakou zkušenost nebo radu jestli to vůbec jde? Email používám google.

Ještě jsem zjistil že fotky posílá jen když nastavím velikost Normal, když dám Big tak fotku nepošle.

Díky za postřehy a ještě umí past sama přemazávat plnou kartu nebo je potřeba fotky mazat/formátovat kartu ručně?

 
Publikované : 17/04/2021 8:37 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@sonyk02 Cavees ... Video ti "nebude" posielat mailom , ale fotopasca ho moze nahravat cez FTP.. Ak chces sa dostat k videam tak musis nastavit tu moznost .. 

Kartu musis mazat len rucne .. Ak si stiahnes aplikaciu od Sunteku tak sa da este online pozerat na videa 🙂

Tento príspevok bol zmenený pred 3 roky užívateľom admin

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 17/04/2021 8:57 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
Topic starter
 

@sonyk02 ale este je otazne ci tam mas dostupnu 4G siet .. Sa mi zda ze ak mas len 3G tak odosiela len fotku cez SMTP a ked mas 4G tak odosle video aj ale nesmie byt vacsie jak 40MB ale neviem ci to google podporuje .. Preto je lepsie posielat cez FTP videa a fotky .. 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 17/04/2021 9:02 pm
(@sonyk02)
Príspevky: 2
Nový člen
 

@Ľubomír Novák  4G sit je dostupná, je to vidět i na display. Chcel sem jen vyzkušet video, nutne ho nepotrebujem, FTP asi řešit nebudu to je už trochu složitejší.
Ještě vyzkušam dát nejnizsi kvalitu videa a nejkratší čas 5s jestli to bude nieco robit, aby to bolo schopne odeslat přes email mensi velkost souboru.

Jinak děkujem za rychlu odpověd 😉 

 
Publikované : 17/04/2021 9:15 pm
Stránka 4 / 11
Zdieľať:
Zdieľať na