Zdieľať:
Upozornenia
Vyčistiť všetko

Fotopasca HC900m

68 Príspevky
10 Užívatelia
14 Likes
2,249 Zobrazenia
(@zavodan)
Príspevky: 9
Aktívny člen
Topic starter
 

Moze niekto poradit ako nastavit casovanie na fotopasci Suntek HC 900m.Nechcem,aby pasca posielala fotky na email cely den,ale od 16:00 do 08:00.Ja som to nastavil,ale aj tak posiela fotky na email za cely den,tak neviem ci je chyba vo fotopasci alebo ja som to zle nastavil

 
Publikované : 13/12/2021 8:48 am
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@zavodan Ked mas nastaveny timmer tak by nemalo posielat .. Neviem v com moze byt problem .. skontroluj este raz nastavenie .. Da sa vypinat fotopasca aj cez SMS ... posles *531* a vypne sa PIR senzor .. potom posles *530* a sa ti zapne .. take nudzove riesenie keby to nechcelo ist cez nastavenie 😀

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 19/12/2021 1:13 pm
(@zavodan)
Príspevky: 9
Aktívny člen
Topic starter
 

@makarask

Uz som to skusal nastavovat,ale stale posiela emaily za cely den. Tak neviem kde robim chybu alebo fakt je problem v fotopasci.Diky za odpoved

 
Publikované : 22/12/2021 11:23 am
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@zavodan zajtra ked sa mi podari ist po fotopascu HC900m tak to skusim tak nastavit ako ty a sa pozriem na to ... 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 22/12/2021 9:44 pm
(@zavodan)
Príspevky: 9
Aktívny člen
Topic starter
 

@makarask 

Skusili ste nastavit to casovanie na fotopasci?

 
Publikované : 04/01/2022 12:25 pm
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@zavodan Cavees , teraz som to viac krat skusal .. v menu normalne som nastavil Timer 15 : 00 : 00 - 17 : 00 : 00 a odfotilo a poslalo mi fotku kedze bolo 15 : 45 : 15 ... Ak som nastavil Timer 20 : 00 : 00 - 04 : 00 : 00 chodil som viackrat pred fotopascu a nic neodfotilo ani neposlalo .. normalne to funguje tak ako ma 🙂 

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 04/01/2022 4:35 pm
(@zavodan)
Príspevky: 9
Aktívny člen
Topic starter
 

@makarask 

Tak potom asi urcite robim chybu pocas nastavenia, tak ak by sa dalo poslat podrobne presne krok po kroku ako to robite,tak mozno by dom vtedy prisiel na chybu. Posielam aj moj email, mozno tam ak budete mat cas to bude lepsie poslat m.bardzak@gmail.com. Zatial dakujem velmi pekne za odpovede a ochotu!!!

 
Publikované : 06/01/2022 11:33 am
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

Tak včera som vyskúšal aj ja timer na mojej fotopasci HC 900 všetko funguje.Len jeden problém mám ako mám nastavené obnova dát na sim karte mesačne tak sa fotopasca zasekne dá sa prezvoniť aj na sms*520*odpovie len prestane posielať fotky na gmail.Skusal som cez sms vypnúť a zapnúť PIR sms fungujú fotopasca odpovie.Len na *500*už neodosle fotografiu ani sms.. Potom musím ísť na chalupu mám ju vzdialenú skoro 100km od bydliska a vypnúť a dať do prvej polovice vypínač a na chvíľku odpojiť s akumulátora mínus pol a zapojiť potom všetko načíta a prednej na ostro do poslednej polohy vypínač,,Keď ju neodpojim na chvíľu od akumulátora tak  ju zbytočne vypnem a  znovu zapnem všetko načíta aj operátora len neodosle fotografiu preto musím na chvíľu odpojiť z akumulátora''.Fotopasca je 4g operátor Orange 4G84% signál .Vw oktober2021.To je moja skúsenosť

 
Publikované : 25/01/2022 6:27 am
(@zavodan)
Príspevky: 9
Aktívny člen
Topic starter
 

Uz viem kde som robil chybu. Ja som to nenastavoval priamo na fotopasci,ale iba na pocitaci cez nastavenia na CD-cku. Takze teraz to uz funguje jak ma. 

 
Publikované : 29/01/2022 11:57 am
(@makarask)
Príspevky: 241
Uznávaný člen
 

@zavodan

super , to som rad ze sa to podarilo poriesit 🙂

www.LubomirNovak.com | Nikon Z6 , Nikon Z50, Nikon AF-S 400mm F/2.8E FL , Sigma 70-200mm F/2.8 Sport | Cesta hrdinov SNP

 
Publikované : 11/02/2022 7:21 pm
(@robertfigura)
Príspevky: 1
Nový člen
 

@niglabi prosim ta este raz ako to robis?mam uplne rovnaky problem...okrem toho na externom zdroji to vydrzi mozno pol hodinu a som uz zufali z toho...reaguje na 531 530 ale na 500 nic...dik...prip ak mas cas volaj 0905441810

 
Publikované : 24/02/2022 12:42 am
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 

@robertfigura Môj postup je takto!fotopasca je pripojená na 12v 9ah akumulátor.Fotopascu vypnem na 0.Potom vypínač dám do strednej polohy a odpojim -pol na akumulatore asi po desiatich sekundách znovu zapojím - pól vypínač je  stále v strednej polohe potom načíta operátora a prepne sa na ostro do tretej polohy.A už to ide.Este si potom všimnite či vám nevinulovalo dátum a čas lebo mi to raz urobilo musel som to nastaviť.Urobilo mi to tri mesiace po sebe pokiaľ mi nabehli data mám kartu Prima data s aickým obnovenim 200mb za 1€ do mesiaca pošle od 100do150 fotiek.Teraz mi to ide už druhý mesiac.Neviem ako máte posielanie fotiek MMS alebo emailom.Ja mám na @gmail. Niektoré azet mali problém.

 
Publikované : 25/02/2022 9:12 pm
(@zavodan)
Príspevky: 9
Aktívny člen
Topic starter
 

Moze externy zdroj spôsobiť samocinne vypnutie fotopasce priklad,ze dostava viac napatia ako treba a z dovodu prehriatia sa vypne?To je iba moj laicky nazor. Fotopasca je napojena na externy zdroj 12V/7,2 Ah a uz dvakrat sa stalo,ze sama od seba prestala posielat fotky cez email. Potom co sa prepinacom fotopasca vypla a zapla,tak znovu zacala posielat fotky. Alebo moze to spôsobovať vypadok mobilnej siete,kedze pasca sa nachádza v blizkosti ukrajinskej hranice a mam vypnuty roumimg?Dakujem

Tento príspevok bol zmenený pred 2 roky užívateľom Martin Bardzak
 
Publikované : 18/03/2022 8:05 pm
(@niglabi)
Príspevky: 44
Dôveryhodný člen
 
Publikoval: @zavodan

Moze externy zdroj spôsobiť samocinne vypnutie fotopasce priklad,ze dostava viac napatia ako treba a z dovodu prehriatia sa vypne?To je iba moj laicky nazor. Fotopasca je napojena na externy zdroj 12V/7,2 Ah a uz dvakrat sa stalo,ze sama od seba prestala posielat fotky cez email. Potom co sa prepinacom fotopasca vypla a zapla,tak znovu zacala posielat fotky. Alebo moze to spôsobovať vypadok mobilnej siete,kedze pasca sa nachádza v blizkosti ukrajinskej hranice a mam vypnuty roumimg?Dakujem

Môj názor je že je to spôsobené sieťov lebo ten externý zdroj je 12v a Ah môžu byť aj 50  lebo som mal akumulátor s auta pokiaľ som nekúpil nový a išlo to dobre fotopasca bola HC900 2 G a teraz mám 4G a to je už iné kafe.Snimka príde do 30 sekúnd.

 
Publikované : 22/03/2022 7:53 pm
(@zavodan)
Príspevky: 9
Aktívny člen
Topic starter
 

Ja si tiez myslim,ze to bude tym signalom. No uvidime, zatial fotky posiela

 
Publikované : 22/03/2022 8:00 pm
Stránka 1 / 5
Zdieľať:
Zdieľať na